«ЭКСПРЕСС объявления»
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Требуются строители в Польшу и Германию
Требуются строители в Польшу и Германию
Наша компанія проводить будівельні роботи на території Poland (Warszawa, Poznan, Zielona Gora, Gorzow Wielkopolski, Szczecin) та Germany (Dresden, Leipzig, Nurnberg, Frankfurt am Main). Будівельні об’єкти комерційного типу, житлові приватні та багатоповерхові будинки. Оформлення на дану компанію проводиться повністю офіційно, оформляється badanie lekarskie (медогляд), BHP (техніка безпеки), підписується umowa o prace (трудовий договір), umowa zlecenia (цивільно-правова угода) або umowa o dzielo (договір підряду з фізичною особою), відкривається рахунок в банку (зарплатна картка). Оформлення проводиться на повний етап по оподаткуванню, за що відповідає та гарантує компанія. Компанія забезпечує працівників всіма необхідними офіційними документами, інструментом, робочим одягом, взуттям, касками, рукавичками, транспортом та житлом (за оплату якого знімається із заробітної плати в розмірі 400 злотих на місяць). Перед закінченням оформлення по Польській робочій візі на умову о праці на повний етап оподаткування терміном 180 днів, Компанія (за умов, якщо працівник дотримується письмових та усних домовленостей між ним та Компанією, вчасно та якісно виконує свої обов’язки перед Компанією, згідно визначених норм відносин роботодавця та працівника, чинним законодавством Польської держави) оформляє документи для відкриття наступної візи вже на 365 днів, або сприяє в оформленні karty pobytu czasowego на території Польщі терміном від 1 до 3 років.
Вимоги від працівника:
• Навики роботи в сфері будівництва у нижче перелічених напрямках
• Не вживати на алкоголь
• Мати відкриту Польську робочу візу терміном не менше 3 міс ( якщо у працівника бажаючого поїхати на роботу немає відкритої робочої Польської візи – документи для відкриття візи оформляються безкоштовно за винятком офіційних оплат Візового збору Візового Центру, страхування та ін. супроводжуючих документів).
• Працівник повинен пройти badanie lekarskie перед оформленням на компанію.
• Працівник повинен пройти BHP перед оформленням на компанію
• Працівник повинен самостійно та вчасно прибути за власні кошти до місця виконання праці на території Польщі або Німеччини.
• Дотримуватись внутрішніх правил регламенту компанії (даний регламент складено на основі законодавчих норм Польщі щодо відносин роботодавця та працівника, з якими працівник ознайомлюється у письмовій формі і підписується що ознайомлений)
Виконання будівельних робіт на території Poland
Виконання робіт по укладанню блоків (зовнішніх ПОРОТЕРМ) блоки розміром 25 на 40 товщина 24 см укладаються на спеціальний розчин. Укладання блоків блоки розміром 25 на 35 товщина 8-10-12 см. Оплата за укладання блоків 22,50 злотих за метр квадратний.
Виконання робіт по утепленню фасадів. Проводяться роботи по укладанню пінопласту розміром 50 см на 100 см, товщина 10-12 см, процес роботи клей – сітка - клей, ґрунтовка, нанесення мінеральної структури ( мінеральна структура – якісний Європейський виробник, яка є суха суміш в мішках, розмішується водою міксером, нанесення структури проводиться вручну з 04:00 до 09:00 ранку та покраска (фарба Акрилова, готова в відрах, розмішується в відрі перед нанесенням на стіну, наноситься валиком, полівізатором або агрегатом), після того здача роботи та прибирання робочого місця. Оплата за виконання робіт по утепленню фасадів 41,25 злотих за метр квадратний.
Виконання робіт монтаж та демонтаж риштування 12 злотих за годину.
Виконання бетонних робіт. Потрібно в’язати арматуру гачком вартість 562,50 злотих за 1000 кг, встановлення опалубки 24,75 злотих за метр квадратний та заливати бетон зі спеціального міксера поверхня 26,25 злотих за метр квадратний, бетон колони 30,00 злотих за метр кубічний.
Виконання робіт по укладанню плитки, розмір 33 на 33, 33 на 33, 75 на 75 см, плитка укладається на підлогу, сходові марши, можливо колони в інтер’єрі, вартість 26, 25 злотих за метр квадратнийИнформация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления